Passe partout

Poszerzyliśmy swoją ofertę o passepartout, zwłaszcza nietypowe, ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenia, którymi dysponujemy pozwalają na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Realizujemy zamówienia w rozmiarach standardowych jak i pod wytyczne klienta. Posiadamy bogatą bazę wzorów oraz kolorów.
Nasze produkty posiadają biały przekrój. Wyprodukowane są na bazie chemicznie oczyszczonej celulozy. Spełniają wymogi ISO 9706 dla papierów długowiecznych oraz posiadają neutralne PH.
Nasz adres: Warszawa ul.Wolska 84/86. Zapraszamy!

Kategoria: Passe partout

Pokaż: 52 100 160
Sortowanie: Nazwa Cena

Kategorie

Format zdjęcia

5x7 (1)
Passe partout
Poszerzyliśmy swoją ofertę o passe partout, zwłaszcza nietypowe ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenie, którym dysponujemy pozwala na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Ramka z takim passe partout jest nie dość że efektowna to jeszcze niepowtarzalna.
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
Kurier przelew 14,00
Kurier pobranie 18,00
Plakaty 3D
Już w sprzedaży Plakaty 3D
Wybierz listwę z katalogu. Oprawimy plakat
Ożyw swoje otoczenie i ciesz się efektem 3D
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Niech nie niszczeje w szafie albo na strychu!!! Pokaż je innym!!! Wyeksponuj!!! Dodaj blasku!!! Po prostu opraw je w odpowiednią ramę. Wybierz z katalogu naszych listew tę, która przypadnie Ci do gustu, a my zajmiemy się resztą...
Mój koszyk: 0,00 pln (0szt.)
Copyright © 2020 Fotkom Marcin Liszewski AptusShop program sklep internetowy, wykonanie www.aptus.pl