Blejtramy

Oferujemy wysokiej jakości blejtramy – krosna malarskie w różnych wymiarach do wyboru. To doskonały wybór dla początkujących i doświadczonych artystów. Także znalazły one zastosowanie przy oprawie różnych obrazów.

Produkujemy blejtramy na indywidualne zamówienie naszych klientów zgodnie ze wskazanymi wymiarami. Jeśli potrzebna jest dopasowana do dzieła blejtrama cena u nas jest zawsze atrakcyjna!

Co to jest blejtram?
Blejtram, który określany jest także mianem krosen malarskich, jest ramą wykonaną z profilowanych listew drewnianych. Służy ona do naciągnięcia na niej i przybicia płótna malarskiego.

Najczęściej blejtramy producent wykonuje w kształcie prostokątnym, ale możemy spotkać się również z innymi kształtami ram. W przypadku ram o większych wymiarach stosuje się dodatkowe listwy poprzeczne, tak zwane rozporki, które zapobiegają odkształcaniu się listew.

Łączenie listew odbywa się najczęściej poprzez zastosowanie wpustów i czopów – bez użycia kleju. Dla dodatkowego usztywnienia stosuje się metalowe zszywki.

Blejtramy – najwyższa jakość w przystępnej cenie!
W naszym sklepie można zamówić gotowy blejtram producent dostarczający do nas drewno dba o to, aby było ono najwyższej jakości. Ramy wykonane są z odpowiednio wysuszonego, wyprofilowanego drewna pozwalającego na uzyskanie trwałej, stabilnej konstrukcji.

Tniemy listwy na wymiar i zszywamy je tak, aby stworzyły one ramę odpowiadającą oczekiwaniom klienta. Możemy dzięki temu dopasować je specjalnie do Państwa oczekiwań, nawet w przypadku dzieł o większych wymiarach czy niestandardowych kształtach.

Jeśli chcą Państwo zakupić gotowe blejtramy cena w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna – można zapłacić u nas znacznie mniej niż u konkurencji za wysokiej jakości produkt dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

W razie dodatkowych pytań dotyczących blejtram cena, wymiary, sposób mierzenia, wysyłka, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji i odpowiemy na nie jak najszybciej.

Fotokom – wysokiej jakości blejtramy na wymiar – zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie!
Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Wartość w słowniku
Cena od
Cena do
Szukaj

Kategorie

Szerokość listwy

3,5 cm (1)
2,0 cm (354)
3,0 cm (121)
1,5 cm (64)
2,5 cm (33)
5,0 cm (27)
0,8 cm (26)
0,6cm (21)
1,7 cm (5)
6,5 cm (2)
2,1 cm (1)
4,0 cm (1)
8,0 cm (1)
6,0 cm (1)
5,8 cm (1)
Passe partout
Poszerzyliśmy swoją ofertę o passe partout, zwłaszcza nietypowe ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenie, którym dysponujemy pozwala na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Ramka z takim passe partout jest nie dość że efektowna to jeszcze niepowtarzalna.
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
Kurier przelew 14,00
Kurier pobranie 18,00
Plakaty 3D
Już w sprzedaży Plakaty 3D
Wybierz listwę z katalogu. Oprawimy plakat
Ożyw swoje otoczenie i ciesz się efektem 3D
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Niech nie niszczeje w szafie albo na strychu!!! Pokaż je innym!!! Wyeksponuj!!! Dodaj blasku!!! Po prostu opraw je w odpowiednią ramę. Wybierz z katalogu naszych listew tę, która przypadnie Ci do gustu, a my zajmiemy się resztą...
Mój koszyk: 0,00 pln (0szt.)
Copyright © 2019 Fotkom Marcin Liszewski AptusShop program sklep internetowy, wykonanie www.aptus.pl