Antyramy

Przedstawiamy szeroki wybór antyram wykonanych z najwyższej jakości materiałów – nasze antyramy to sprawdzony wybór do prezentacji różnych grafik, plakatów, zdjęć czy obrazów!

Zastosowanie antyramy pozwala na usztywnienie umieszczonego w niej dzieła, nadaje mu bardziej estetyczny wygląd, a także pozwala na łatwe zawieszenie go na ścianie.

W naszym asortymencie znalazły się antyramy z dwoma rodzajami frontów – z plexi (pleksa) oraz ze szkła.

Antyramy wykończone tworzywem sztucznym takim jak plexi są lekkie i wytrzymałe – nie są podatne na tłuczenie przy upadkach. Z kolei antyramy ze szkłem są bardziej estetyczne, ale także cięższe i narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Kategoria: Antyramy

Pokaż: 52 100 160
Sortowanie: Nazwa Cena

Kategorie

Passe partout
Poszerzyliśmy swoją ofertę o passe partout, zwłaszcza nietypowe ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenie, którym dysponujemy pozwala na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Ramka z takim passe partout jest nie dość że efektowna to jeszcze niepowtarzalna.
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
Kurier przelew 14,00
Kurier pobranie 18,00
Plakaty 3D
Już w sprzedaży Plakaty 3D
Wybierz listwę z katalogu. Oprawimy plakat
Ożyw swoje otoczenie i ciesz się efektem 3D
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Niech nie niszczeje w szafie albo na strychu!!! Pokaż je innym!!! Wyeksponuj!!! Dodaj blasku!!! Po prostu opraw je w odpowiednią ramę. Wybierz z katalogu naszych listew tę, która przypadnie Ci do gustu, a my zajmiemy się resztą...
Mój koszyk: 0,00 pln (0szt.)
Copyright © 2020 Fotkom Marcin Liszewski AptusShop program sklep internetowy, wykonanie www.aptus.pl