O nas

Nasza firma działa na rynku fotograficznym od 2003 roku. Miarą naszego sukcesu jest rzesza stałych i zadowolonych klientów. Dotychczasowa sprzedaż opierała się na bezpośrednim kontakcie z klientem. Aby sprostać zarówno ich oczekiwaniom jak i wyjść naprzeciw tym wszystkim, którzy nie mieli okazji zapoznać się z naszą ofertą, postanowiliśmy skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Dlatego też równocześnie uruchamiamy dwa nowe kanały naszej dystrybucji sklep internetowy i sprzedaż za pośrednictwem portalu Allegro.

Nasza sprzedaż na allegro

Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem ramek, ram na wymiar oraz albumów.

Nasze produkty są symbolem jakości i trwałości, taki cel przyświeca nam przy ich produkcji.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zadawania pytań o produkty nietypowe, tworzone zgodnie z Państwa oczekiwaniami.


ADRES

ul. Wolska 84/86

01-141 Warszawa

Kategorie

Passe partout
Poszerzyliśmy swoją ofertę o passe partout, zwłaszcza nietypowe ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenie, którym dysponujemy pozwala na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Ramka z takim passe partout jest nie dość że efektowna to jeszcze niepowtarzalna.
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
Kurier przelew 14,00
Kurier pobranie 18,00
Plakaty 3D
Już w sprzedaży Plakaty 3D
Wybierz listwę z katalogu. Oprawimy plakat
Ożyw swoje otoczenie i ciesz się efektem 3D
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Niech nie niszczeje w szafie albo na strychu!!! Pokaż je innym!!! Wyeksponuj!!! Dodaj blasku!!! Po prostu opraw je w odpowiednią ramę. Wybierz z katalogu naszych listew tę, która przypadnie Ci do gustu, a my zajmiemy się resztą...
Mój koszyk: 0,00 pln (0szt.)
Copyright © 2020 Fotkom Marcin Liszewski AptusShop program sklep internetowy, wykonanie www.aptus.pl