Oprawa obrazów

Oprawa obrazów (ramki do obrazów) jest jedną z usług, jakie prowadzi nasza firma. Posiadamy bogaty wybór listew drewnianych oraz aluminiowych. Na życzenie klienta wykonujemy także wydruki na płótnie, które możemy naciągnąć na krosna malarskie ( blejtramy ). Wysoka jakość naszych usług oraz szybki czas realizacji zamówienia pozwoli zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Nasze ramy do obrazów są najwyższej jakości, wykonują je doświadczeni specjaliści.

MAKSYMALNY FORMAT RAMY DO OBRAZÓW ZE SZKŁEM I PLECAMI Z MDF-u TO 70 x 100 cm

WIĘKSZE FORMATY TYLKO ZE SZKŁEM ANTYREFLESYJNYM LUB PLEXI I PLECAMI Z FOAM BOARDU. INDYWIDUALNA WYCENA!!!

Nasz adres: Warszawa ul.Wolska 84/86.
Zapraszamy!

Kategoria: Oprawa obrazów

Pokaż: 52 100 160
Sortowanie: Nazwa Cena

Kategorie

Passe partout
Poszerzyliśmy swoją ofertę o passe partout, zwłaszcza nietypowe ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenie, którym dysponujemy pozwala na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Ramka z takim passe partout jest nie dość że efektowna to jeszcze niepowtarzalna.
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
Kurier przelew 14,00
Kurier pobranie 18,00
Plakaty 3D
Już w sprzedaży Plakaty 3D
Wybierz listwę z katalogu. Oprawimy plakat
Ożyw swoje otoczenie i ciesz się efektem 3D
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Niech nie niszczeje w szafie albo na strychu!!! Pokaż je innym!!! Wyeksponuj!!! Dodaj blasku!!! Po prostu opraw je w odpowiednią ramę. Wybierz z katalogu naszych listew tę, która przypadnie Ci do gustu, a my zajmiemy się resztą...
Mój koszyk: 0,00 pln (0szt.)
Copyright © 2020 Fotkom Marcin Liszewski AptusShop program sklep internetowy, wykonanie www.aptus.pl