Oprawa obrazów

Oprawa obrazów (ramki do obrazów) jest jedną z usług, jakie prowadzi nasza firma. Posiadamy bogaty wybór listew drewnianych oraz aluminiowych. Na życzenie klienta wykonujemy także wydruki na płótnie, które możemy naciągnąć na krosna malarskie ( blejtramy ). Wysoka jakość naszych usług oraz szybki czas realizacji zamówienia pozwoli zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

MAKSYMALNY FORMAT RAMY DO OBRAZÓW ZE SZKŁEM I PLECAMI Z MDF-u TO 70 x 100 cm

WIĘKSZE FORMATY TYLKO ZE SZKŁEM ANTYREFLESYJNYM LUB PLEXI I PLECAMI Z FOAM BOARDU. INDYWIDUALNA WYCENA!!!

Nasz adres: Warszawa ul.Wolska 84/86.
Zapraszamy!

Kategoria: Oprawa obrazów

Pokaż: 52 100 160
Sortowanie: Nazwa Cena

Kategorie

Passe partout
Poszerzyliśmy swoją ofertę o passe partout, zwłaszcza nietypowe ukierunkowane na potrzeby klienta. Urządzenie, którym dysponujemy pozwala na skorzystanie z bazy kilkuset wzorów gotowych ( tematycznych ) jak i również na realizacje własnych projektów. Ramka z takim passe partout jest nie dość że efektowna to jeszcze niepowtarzalna.
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
Kurier przelew 14,00
Kurier pobranie 18,00
Plakaty 3D
Już w sprzedaży Plakaty 3D
Wybierz listwę z katalogu. Oprawimy plakat
Ożyw swoje otoczenie i ciesz się efektem 3D
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Masz płótno? Zdjęcie? Plakat?
Niech nie niszczeje w szafie albo na strychu!!! Pokaż je innym!!! Wyeksponuj!!! Dodaj blasku!!! Po prostu opraw je w odpowiednią ramę. Wybierz z katalogu naszych listew tę, która przypadnie Ci do gustu, a my zajmiemy się resztą...
Mój koszyk: 0,00 pln (0szt.)
Copyright © 2020 Fotkom Marcin Liszewski AptusShop program sklep internetowy, wykonanie www.aptus.pl